Kategorie: Články

ROK 2015

Tak tu máme konec roku a jaký bude ten další? V loňském roce jsme měli jako lidstvo dokázat jednu jedinou věc. Naučit se ctít morální hodnoty a hlavně nalézt je sami v sobě. Pro někoho z nás těžký úkol, ale ten, kdo to zvládl, má dobrý základ pro rok 2015.

Kdo z vás dokázal v tomto roce, že je člověkem, který se sám v sobě vyzná a světu ukazuje to co cítí. Jednoduše řečeno co cítíte a děláte to souzní z vašim nitrem. Pokud jste zvládli své morální hodnoty, jste člověkem upřímným, nesobeckým, dokážete si obhájit svůj prostor a dokážete pomoci, když vidíte člověka v nouzi tak věřte, že stát se člověkem z lidskými morálními hodnotami není tak těžké. Příští rok jdeme dál a lidstvo má před sebou další kus cesty kdy má ukázat jak dokáže přemýšlet. Kdysi jsem se zmínila o duchovních zákonech, nejsou moje sepsala jsem je, tak jak mi byli nadiktovány. A mohu říci, že dle těchto zákonů se mi jako lidstvo nejen máme posunout ve svém vývoji dále, ale zároveň je to další zkouška pro každého jedince. V těchto zákonech je totiž přesně napsáno kam se jako duše a lidstvo máme posunout. Je to jednoduché a logické když pochopíme jeden zákon naučíme se být lidmi z charakterem. Když se naučíme další jste pevnější ve svém postoji a zároveň začnete svůj potencionál využít naplno. Zákon je jedna věc a naše dozrávání je naše cesta života.
Ještě jedno vysvětlení zkuste si představit těsto na chleba a to je zákon jak mi se ho naučíme péct je na nás.

Každý má možnost volby. Pokud člověk kráčí cestou života správně sám plní i tyto vývojové fáze duchovních zákonů. Musíme si uvědomit, že každá naše reinkarnace je předem plánovaná a tak i vy jste si vybrali splnit úkol a tím pochopit další ze zákonů. Tímto dostává lidstvo nejen lekce, ale zároveň se z nás stávají lidičky z citem, kteří pracují nejen na svém vývoji, ale vibračně pomáhají zemi. Stále jsme neskončili z transformací. Běží a bude to ještě dlouhý proces. Abych trochu zjednodušila tento odstavec. Máme úkol na tento rok a na každém z nás záleží jakou známku dostaneme. Tak zkusme to. Přesné znění zákonů, které budou v 2015 zde psát nechci. Víte ráda, bych si nechala něco pro ty co nejen za mnou jezdí, ale hlavně poctivě na sobě pracují. Potkala jsem již spoustu lidí za 10 let. Snažím se lidem předávat co mě učí moji průvodci. Bohužel, stále jsou i tací co běhají od jednoho k druhému a poté nepochopí v podstatě nic. Pokud přeruší cyklus přednášek chápu to. To je to co mi nevadí, každý máme svobodnou vůli. Ona práce na sobě je ta nejtěžší. A každý z nás je jinak nastavený. Chtěla jsem spíše napsat co mi není příjemné, že se mi nelíbí když někdo přijde dvakrát a poté informace dále předává jako své originály. Informace předávám tak jak je mi dovoleno a co je nejdůležitější nejsou to moje originály, ale mých průvodců. Jsem jenom ta co předává slovo dál. A tak to taky prezentuji. I to je důvod proč nenapíši vše. Zase, by se mohl objevit někdo, kdo to začne za velké peníze prezentovat jako své dílo.

Žádný člověk není tak duchovní, aby věděl vše. Žádný člověk není na zemi proto, aby originály diktované anděly za své dílo prohlásil. Tak těm co poctivě pracují nejen na sobě, ale i na štěstí druhých ráda předám co mě učí. A teď se vrátím k vysvětlení na co se připravit.

V každém roce se určuje nejen jak dál, ale zároveň se určují i patroni, kteří na nás dohlíží. Pod vlivem jejich energií se budeme učit a zároveň i odevzdávat to co nás brzdí. Na rok 2015 byli určeni patroni Archanděl Metatron a dalším Archanděl Gabriel. Dva archandělé jejíž záření již samo o sobě je hodně silné. Budou dohlížet na to jak plníme další duchovni zákony.

Archandělé, kteří nás povedou.......

Archanděl Metatron nás bude učit vidět věci tak jak jsou. Znovu vysvětlím, sundají nám brýle nejen ty růžové, takže uvidíte lidi a události tak jak jsou. Faleš a pomluvy budou více vidět. Ten kdo bude mít pocit, že člověk, kterého znal najednou nechápe či nepoznává, protože radikálně mění názor není to nic jiného, než jen to, že jste konečně uviděli jaký doopravdy dotyčný je. Lidé se budou častěji dozvídat věci, nad kterými vám, jak se říká rozum zůstane stát. Nebojte se toho tolik, budou se tvořit nová přátelství ty staré, která nás zraňovali odejdou. Bude platit heslo ,,rovný rovného si hledá,, a ,,vrána k vráně sedá,, ty růžové brýle půjdou dolů. Dále pak černé brýle ty nám zase brání překonávat překážky, které před námi jsou. Není to nic jiného než váš strach, který říká raději neřešit nic a díky tomu stojíte. Ve svém rozvoji nejen fyzickém, ale i mentálním. Lidstvo potřebuje vidět svoje překážky a zároveň je vidět tak jak jsou jinak je nezdolá.

Archanděl Gabriel je bytostí, která v lidech probouzí to co již bylo zapomenuto. Vše co je pokřiveno v našich duších půjde ven. Poperme se z naší náladou, zkuste si uvědomit, že vše se dá řešit a ne jen lkát a nadávat na druhé. Zkuste si pozitivně představit co uděláte, aby se nejen vaše city, ale i tělo nastartovalo do klidu. Příklad.....někdo ve vás vyvolává pocit vzteku zkuste si říci jestli má smysl se neustále dohadovat. A sami přemýšlejte jak tomu člověku nedat příležitost. Někdy stačí jenom nereagovat a vydýchat se a tím ho vlastně stavíte do role toho kdo již díky tomu, že vás rozčílí nemá čas vyčerpat z vás energii. Samozřejmě každý zkuste své, ale nezapomeňte přelaďte to co jste doposud dělali. Napřed vás dotyčný naštve a pak se cítíte vyčerpaní. Tak to otočte. Dýchejte a zkuste si představit, že když zůstanete v klidu ten člověk nemá vaši energii nedáváte mu mentálně jídlo. Jaké? No přece vaši vitalitu. Dále pak Archanděl Gabriel bude oživovat to co dlouho v nás spalo. Co? To lepší a díky tomu se hodně lidí začne věnovat hledání víry v jaké formě to již bude souviset z vývojem jeho duše. Nebude to o organizacích bude to o hledání toho co každý člověk má v sobě. Důležitá je víra v sám sebe, že jsem člověk, který má právo na štěstí, že jsem člověk, který má svoji cenu i to je víra.

Díky tomu bude platit ,,co na srdci to na jazyku,, velice jednoduché mám právo na to být šťastný tak proč se na mě ten člověk křičí. A tak vy co jste se neuměli bránit opřete se o víru v to, že pokud vás dotyčný zraňuje svými slovy, nebo výpady agrese. Zkuste mu i vy říci svůj názor. I kdyby jste zvýšili svůj hlas, nebo jenom odkráčeli.

Tak nejprve vám radím nerozčilovat se a pak vám napíši, ať klidně zvýšíte hlas. Pokusím se napsat vám jak tyto dvě věci rozeznat. Zkuste si představit, že někde ve vás uvnitř jste naštvaní na určitého člověka a to jste ho ještě dneska nepotkali. Tak si zkuste ten vztek přepracovat na to pozitivní. Pokud naopak půjdete v dobré náladě a bude vám dobře a postaví se vám do cesty člověk, který na vás křičí a navíc je vám to líto tak v tom případě udělejte to, že se začnete bránit. V tom případě zvyšte i hlas. Jsme lidé v hrubohmotné rovině a agresivní člověk je těžká energie tu moji milí jenom sladkými slovy neprorazíte. A tak někdy stačí zvýšeným hlasem říci ,,a dost už mlčte,, a poté odejít. Pamatujte i to je práce světla agresi zastavit. Ten, kdo člověka, který vám ubližuje nezastaví ten z duchovního hlediska neslouží světlu. Ten strachem se nechá zastavit a díky tomu tma je okolo nás.

Víte z hlediska astrologického nás příští rok bude hodně ovlivňovat planeta ,,Jupiter,, moje dobrá kamarádka astroložka Míša Burešová o této planetě říká. Je to planeta štěstí a každý je jeho strůjcem. Nu, já dodávám ten kdo bude lhát, křičet a falešně podvádět tak to asi nebude to pravé štěstí. Takže nepořádek půjde z duše ven a díky tomu a to znovu použiji její slova ,, pro někoho to hned nebude štěstí, napřed bude muset pustit to černo, aby právě to štěstí bylo vidět,, víte astrologie není moje parketa a tak děkuji i ji za vysvětlení. Ve chvíli, kdy to řekla vše zapadlo a já pochopila, že lekce roku 2015 bude dalším krokem pro nás všechny hodně důležití. Jen ještě na okraj příští rok je z hlediska čínského horoskopu rokem ,,ovce,, a ta jak víme dovede být něžná i pěkně paličatá. Řeknu vám, když jsem si dala vše dohromady je úžasné jak vše má logické vysvětlení. Tak se snažme nebude to lehké, ale ani vše dokonalé. Bude to jen další krok pro lidstvo na této planetě.

Mějte se,
ahoj Zdena

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.

ranktrackr.net
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde